П’ятниця, 21 Квітня, 2023

БІНДЮК Наталія Олексіївна

Начальник відділу приватизації, комунальної власності та житлових питань

БІНДЮК Наталія Олексіївна

ПРО ВІДДІЛ

Електронна адреса:
miskrada_zd@ukr.net (приймальня)
komun.zdgromada@gmail.com (відділ)
natalija_bindyk@ukr.net

Контактний телефон:
(03652) 22131 (приймальня)
(098) 502 53 94 (приймальня)
(066) 406 34 08 (приймальня)

Прийом громадян:
м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14, каб. №131

КОРОТКІ ВІДОМОСТІ:

Громадянство: громадянка України;

Освіта: вища
1998 – 2003 рр. – Національна університет «Острозька академія» , спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»;
2007 – 2009 рр. – Національна університет «Острозька академія» , спеціальність «Право».

Підвищення кваліфікації:
2011 р. – Національна Академія Внутрішніх справ МВС України, професійна програма «Адміністративно-правові заходи протидії корупції»;
2016р. – Національний університет водного господарства та природокористування, професійна програма «Запобігання та протидія корупції».

Досвід роботи:
2001- 2002 рр. – методист кафедри «Релігієзнавство та християнська етика» Національного університету «Острозька академія»;
2002- 2006 рр. – головний спеціаліст з питань роботи зі зверненнями громадян та діловодства Здолбунівської районної ради;
2007- 2021 рр. – керуюча справами виконавчого апарату Здолбунівської районної ради;
З лютого 2021 року обіймає посаду начальника відділу приватизації, комунальної власності та житлових питань Здолбунівської міської ради.

Функціональні обов’язки за посадою:

За дорученням міського голови або заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради розробляє та здійснює підготовку відповідно до вимог Регламенту Здолбунівської міської ради проєктів рішень міської ради, проєктів рішень виконавчого комітету Здолбунівської міської ради та проєктів розпоряджень Здолбунівського міського голови.

Бере участь в роботі сесій міської ради, засідань виконавчого комітету та інших заходах, що проводяться міською радою та виконавчим комітетом.

Контролює ведення обліку нежитлових приміщень, які перебувають в комунальній власності Здолбунівської міської територіальної громади.

Забезпечує проведення інвентаризації комунального нерухомого майна та транспортних засобів, при виявленні безхазяйного майна вирішує питання про забезпечення його обліку та прийняття у комунальну власність.

Виносить на розгляд профільних депутатських комісій ради пропозиції про відчуження комунального майна для формування переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації з подальшим розглядом на сесії

Контролює здійснення підготовки нежитлових приміщень до приватизації згідно з Законом України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

Здійснює контроль за виконанням договорів оренди майна та договорів купівлі продажу нерухомого майна.

Контролює надходження коштів, одержаних від приватизації комунального майна до міського бюджету та виконання умов договорів купівлі-продажу комунального майна протягом зазначеного у договорі терміну дії таких умов відповідно до законодавства.

Контролює ведення обліку громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов, обліку відповідно до закону житлового фонду.

Готує проекти договорів оренди майна комунальної власності щодо єдиних майнових комплексів.

Надає  методичну допомогу балансоутримувачам при проведенні конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна;

Здійснює контроль за надходженням орендної плати відповідно до договорів оренди;

Забезпечує прозорість та відкритість діяльності шляхом оприлюднення інформації про приватизацію і передачу в оренду комунального майна на офіційному сайті Здолбунівської міської ради.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ