Середа, 20 Жовтня, 2021

ВІДКРИТІ КАРТОГРАФІЧНІ ОНЛАЙН-СЕРВІСИ

GOOGLE Maps

Картографічний сервіс від Google. Можливість прокладання авто-, вело-, піших маршрутів. Супутникова карта, відображення інфраструктури.
.

ZOOM EARTH

Якісний картографічний сервіс від Microsoft. Можливість виміру плош, відстаней, перегляд напрямку вітру, супутникова карта.

.

МЕТА мапи України

META — український інтернет-портал. Використовує пошукову систему Google, зона пошуку — українські сайти та сайти, що стосуються України.
.

Microsoft Bing

Картографічний сервіс від Microsoft. Можливість прокладання шляху, перегляд трафіку.

.

Wikimapia

Відкритий багатомовний вікіпроєкт, що ґрунтується на поєднанні електронних мап (Google Maps, Google Earth та їм подібних) та Вікі-технологій.
.

HERE WeGO

Сервіс веб-картографування та навігації, яким керує Here Technologies. Спочатку розроблений компанією Nokia як HERE Maps, програма для відображення карт була вперше випущена для Windows Phone та для Інтернету у 2013 році.

OpenStreetMap

OpenStreetMap (OSM) — це відкритий проєкт, спрямований на збір, збереження та розповсюдження загальнодоступних геопросторових даних силами спільноти волонтерів.

ArcGIS

ArcGIS — комплекс геоінформаційних програмних продуктів американської компанії ESRI. Використовуються для земельних кадастрів, облік нерухомості, геодезії тощо.
.

ACME Mapper

Сервіс – агрегатор різних картографічних сервісів. Є певний свій інструментарій для роботи з картами.

.

Visicom

Візіком Карти (англ. Visicom Maps) — онлайновий картографічний сервіс. Проєкт розробляється компанією Візіком. Сервіс надає докладну карту України і понад 4310 міст з адресною частиною.

Публічна кадастрова карта

Публічна кадастрова карта (ПКК) – це інформаційний портал, на якому оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру.

Rivnefish

Rivnefish – любительський сайт із професійною версткою для любителів активного відпочинку із вудочкою.

.

Асоціація міст України

Мапа членів АМС (Асоціації міст України). Гарна мапа, де видно межі нові межі нових громад.

Адміністративно-територіальний поділ України

Мапа нового адміністративно-територіального поділу України. Винесені межі областей, нових районів та територіальних громад.