П’ятниця, 10 Червня, 2022

Шановні жителі Здолбунівської громади! 


З 9 травня 2011 року набрав чинності ЗАКОН УКРАЇНИ «Про доступ до публічної інформації», що визначає порядок забезпечення права на отримання інформації від органів влади, місцевого самоврядування та інших розпорядників публічної інформації.
Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Доступ до публічної інформації у міській раді забезпечується шляхом:

 • систематичного та оперативного оприлюднення інформації (на офіційному веб-порталі  в мережі Інтернет – zdgromada.gov.ua, на інформаційних стендах).
 • забезпечення доступу до пленарних засідань міської ради, засідань постійних комісій та виконавчого комітету;
 • надання інформації за запитами на публічну інформацію (інформаційними запитами).

Запит на інформацію слід відрізняти від звернень громадян, що направляються відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян мають іншу юридичну природу та містять пропозиції, зауваження, скарги, клопотання щодо діяльності міської ради. Запит на інформацію містить лише прохання надати наявну в міській раді публічну інформацію.

Запити щодо надання публічної інформації приймаються Здолбунівською міською радою:

З понеділка по четвер – з 08:00 до 17:15 год.;
У п’ятницю – з 08:00 до 16:00 год.;
Обідня перерва: з 13:00 до 14:00 год.

Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі на вибір запитувача:

 • поштою на адресу: 35705, вул. Грушевського, 14, м. Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл.;
 • електронною поштою:  miskrada_zd@ukr.net
 • за телефоном:
  +38 (03652) 2 21 31 (приймальня);

  +38 (098) 502 53 94 (приймальня);
  +38 (066) 406 34 08 (приймальня);
  +38 (03652) 2 26 37 (відділ організаційної роботи та документообігу).

Письмові запити щодо надання публічної інформації та запити, що надсилаються електронною поштою або факсом, складаються у довільній формі, але обов’язково мають містити:

 • прізвище, ім’я по батькові (найменування – для юридичної особи) запитувача;
 • поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
 • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
 • підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

СКАЧАТИ ФОРМУ ЗАПИТУ

Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами, чи їх копіями – 35705, вул. Грушевського, 14, м. Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл (каб. 226).

ЗАКОНОДАВЧІ АКТИ:

ЗАКОН УКРАЇНИ   “Про доступ до публічної інформації”» 

Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740  «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» 

Постанова Кабінету Міністрів України  від 21 листопада 2011 року №1277 «Питання системи обліку публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835  «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Розпорядження Здолбунівського міського голови від 13 грудня 2021 року №209-р “Про доступ до публічної інформації в Здолбунівській міській раді”