Четвер, 21 Жовтня, 2021

МАПИ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ, РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, РЕГІОНУ

ІНФОРМАЦІЯ

Здолбунівський район як адміністративно-територіальна одиниця існував із 1939 по 2020 рік. На кінець свого існування до складу району входить 53 села, 20 сільських, селищна та міська ради.
Площа Здолбунівського району — 66 тис. км². Чисельність населення за переписом 1989 року — 65 347 осіб. Станом на липень 2009 року — 57,5 тис. осіб, у тому числі: сільського — 28,3 тис. осіб, міського — 29,3 тис. осіб.
Здолбунівський район включає 1 місто (Здолбунів), 1 селище міського типу (Мізоч) та 53 села.
Найбільшими населеними пунктами у районі окрім Здолбунова є селище Мізоч та села Здовбиця і Дермань.
Більша частина Здолбунівського району лежить у межах Волинської височини (Рівненське плато — підвищена лісова рівнина, розчленована ярами та балками), крайня північна — в межах Поліської низовини.

Для перегляду в оригінальному розмірі, та завантаження карти достатньо нажати на картинку прев’ю. Ви перейдете на міжнародний фотосервіс Flickr, де знизу-праворуч зможете вибрати доступні варіанти завантаження карт. Увага! У версії сайту для мобільних пристроїв може не працювати функція скачування файлів. В такому випадку скористайтеся стаціонарним ПК.

Zd_rayon_Kozachok

Назва: Мапа Здолбунівського району /демо-версія, станом на 2020 рік/
Тип карти: фізико-географічна, адміністративна, топографічна
Актуальність: квітень 2020
Автор: Олексій Козачок
Тип файлу: JPG
Розподільча здатність: 4000х3187 пікселів
Розмір файлу: 5,65 Мб
Опис: Абсолютно нова розробка карти Здолбунівського району. За основу було використано кілька десятків картографічних джерел та супутникових знімків. Карта суміщає в собі як фізико-георгафічну підложку, так і нанесені горизонталі. На мапу винесені межі забудови населених пунктів (не офіційні межі населеного пункту!), а також топоніми на українській та англійській мовах. Винесені площі лісів, гідрографічна сітка, водні поверхні та всі гідроніми. На картографічній підложці нанесена базова сітка доріг, залізниця, межі району.
Карта задумувалася для виконання певних практични завданнь і стати основою для ряду презентаційно-поліграфічних продуктів. МОЖЛИВІ НЕТОЧНОСТІ!

IMG_20190118_0001

Назва: Мапа Здолбунівського району /уривок мапи Рівненської області/
Тип карти: адміністративно-територіальна
Актуальність: орієнтовно  2000
Видавець:
Тип файлу: JPG
Розподільча здатність: 4566х7015 пікселів
Розмір файлу: 13,2 Мб
Опис:  Уривок мапи Рівненської області. Зображено територію колишнього Здолбунівського району в розрізі сільських рад. Є помилка із відображенням Здолбунівської міської ради, до меж якої віднесено і значну частину Здовбиці.

Old_Map_Zdolbuniv_Region_v0.45b autor

Назва: Мапа Здолбунівського району
Тип карти: оглядово-ілюстративна, стилізована
Актуальність: 2018 рік
Автори: ідея, розробка О.Козачок, дизайн – С.Черняк
Тип файлу: JPG
Розподільча здатність: 3000х2093 пікселів
Розмір файлу: 3,7 Мб
Опис:  Оглядово-ілюстративна карта стилізована під старовинні мапи. Може слугувати основою для історичних довідок чи статей. Актуальна для створення туристичних історичних маршрутів.

Здолбунівський район карта v.2018.01.22 800dpi_

Назва: Мапа Здолбунівського району
Тип карти: оглядово-ілюстративна
Актуальність: 2018 рік
Автори: основа – С.Черняк, кінцевий варіант – О.Козачок
Тип файлу: JPG
Розподільча здатність: 3000х2093 пікселів
Розмір файлу: 1,5 Мб
Опис:  Оглядово-ілюстративна карта. Дуже широко використовувалася в різноманітних поліграфічних продуктах. В 2018 році була серйозно перепрацьовані і актуалізована (Добавлені гідроніми, вказані достовірні межі Здолбунова та Здовбиці, виправлені та добавлені водні об’єкти, чисельні графічні уточнення)

територіальних громад Рівненської області

Назва: Рівненська область – поділ на територіальні громади
Тип карти: адміністративна, оглядова
Актуальність: червень 2020
Автор: Кабінет міністрів
Тип файлу: JPG
Розподільча здатність: 6243х5919 пікселів
Розмір файлу: 4,64 Мб
Опис: Мапа, котра міститься в ДОДАТКУ до Розпорядження Кабінету міністрів від 12 червня 2020 р. № 722-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Рівненської області”.