Субота, 11 Червня, 2022

ВІДДІЛ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, РОЗВИТКУ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

Електронна адреса:
miskrada_zd@ukr.net (приймальня)
project.zdgromada@gmail.com (відділ)

Контактний телефон:
(03652) 2 21 31 (приймальня)
(098) 502 53 94 (Київстар)
(066) 406 34 08 (Водафон)

Адреса:
м.Здолбунів, вул.Грушевського, 14, каб.210

Графік роботи:
8:00 – 17:15 год. з понеділка по четвер
8:00 – 16:00 год. п’ятниця
(13:00-14:00 год. – обідня перерва щоденно)

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ

ОРЛОВА Марія Олександрівна

ОРЛОВА Марія Олександрівна

ОРЛОВА Марія Олександрівна Виконуюча обов'язки начальника відділу проектної діяльності , розвитку та міжнародного співробітництваПРО ВІДДІЛ...

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ

Відділ здійснює діяльність пов’язану із залученням додаткових позабюджетних ресурсів на вирішення місцевих проблем, потреб, реалізація політики у сфері співробітництва населених пунктів ради із іноземними громадами-партнерами, міжнародними організаціями, іноземними суб’єктами господарювання.

Залученням додаткових позабюджетних ресурсів на вирішення місцевих проблем та потреб у межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України; реалізація зовнішньої політики та міжнародного співробітництва населених пунктів ради.

Також відділ  надає методичну, інформаційну, організаційну допомогу управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам міської ради, комунальним підприємствам, а також в межах своєї компетенції забезпечує підготовку та написання програм, проектів, реалізація яких передбачається за рахунок додатково залучених коштів грантових програм в т.ч. в рамках програм та ініціатив Європейського Союзу та інших програм міжнародної технічної допомоги.

Завданням відділу є  представляти, в межах наданих йому повноважень, інтереси міської ради, її виконавчих органів та міського голови у відносинах з відповідними адміністративно-територіальними утвореннями іноземних держав, а також з міжнародними організаціями та фондами.

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ