П’ятниця, 21 Квітня, 2023

КАТАЛОГ СЕРВІСІВ ТА ПОСЛУГ SMART CITY

Записатися до лікаря

Шукайте лікарів, клініки та ліки онлайн. Записуйтесь на прийом не виходячи з дому.

Державні послуги онлайн

Єдиний портал державних послуг Дія. Онлайн відкриття ФОП, оформлення допомоги при народженні дитини або пенсії, отримання ліцензій та дозволів.

Дія. Відкриті дані

Портал призначений для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних.

Записати дитину в садочок

Онлайн-запис дитини в чергу у садочок.

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Довірчі послуги

Сервіс, який надаєт послуги для забезпечення електронної взаємодії двох або більше суб’єктів, які довіряють надавачу електронних довірчих послуг щодо надання такої послуги.

Портал нормативних документів

Нормативні документи Здолбунівської міської ради

Освітні серіали

З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Особистий кабінет виборця

Отримання інформації на сервісі Державного реєстру виборців

Бюджет участі

Електронний сервіс Громадський бюджет (бюджет участі) – це можливість для кожного мешканця ініціювати власні та голосувати за інші важливі проекти, кошти на які виділяють з місцевого бюджету.

Місцеві петиції

Сервіс дозволяє забезпечити єдиний високий рівень якості обслуговування громадян з боку органів місцевого самоврядування щодо подання електронних петицій

Чат-Бот “Свої”

Чат-бот дозволяє оперативно дізнатися потрібну контактну інформацію про сервіси та служби в Здолбунівській громаді.

Громада на долонях

"Громада на долонях" від НЕСК - це універсальний інструмент, що дозволяє реагувати на будь-яку подію комунального життя громади, вчасно виконувати роботи і, що найголовніше, перевіряти якість, відповідність та вартість робіт і послуг.

Гід з державних послуг

Гід з державних послуг містить інформацію про всі наявні державні послуги. 

Картографічні сервіси

Онлайн сервіси та служби, де можна отримати інформацію з використанням картографічних матеріалів: Google Maps, OpenStreetMap, Visicom, Публічна кадастрова карта тощо.

Цифра в кишені

Книгозбірні Здолбунівської міської територіальної громади приєднались до проекту «Цифра в кишені» і пропонують вам навчання “Як користуватись онлайн-послугами?”

Застосунок Animal ID

Додаток Animal ID — універсальне рішення для відповідальних власників тварин. Цифрові ідентифікатори захищають твоїх тварин від втрати.

Помічник підприємця

Тут ви можете дізнатись, як відбувається перевірка, якісно підготуватись до візиту інспектора та навчитись захищати себе від можливих порушень органів перевірки.