Субота, 11 Червня, 2022

КАРПЕНКО Лілія Євгенівна

Карпенко Лілія Євгеніївна

Депутат Здолбунівської міської ради 8-го скликання


Член комісії з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики та врегулювання конфлікту інтересів

КОМІСІЯ


Електронна адреса:
karpenkolilia1966@gmail.com

Контактний телефон:

Місце прийому:

Часи прийому:

КОРОТКІ ДАНІ:

Дата і місце народження:
Громадянство: громадянин України;
Проживання:
Партійність:
Наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня;
Сімейний стан:


ОСВІТА:


ТРУДОВА ТА ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: 


НАГОРОДИ ТА ДОСЯГНЕННЯ:

місто ЗДОЛБУНІВ /Вул. Незалежності 34-64, вул. Гетьмана Івана Мазепи 4-25/

Я текстовий блок . Натисніть кнопку Змінити , щоб змінити цей текст . Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Сьогодні минає рік з того часу, як почала працювати Здолбунівська міська рада та депутатський корпус 8-го скликання, до якого маю честь належати як депутат від ПП Європейська Солідарність. Дякую виборцям за підтримку.
Отже, у міській раді входжу до комісії з довгою та складною назвою “Комісія з питань освіти, охорони здоров´я, культури, спорту, соціального захисту, молодіжної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики та врегулювання конфлікту інтересів”. На жаль, у складі комісії лише 3 депутати, тому, як правило, засідання проводяться спільно з іншими комісіями. Що, з іншого боку, дозволяє ретельніше о
Як депутат, закріплена за округом, у які входять вулиці Мазепи, 4-25 та Незалежності, 34-64.
 За рік взяла участь у 15 сесіях із 17 (85.69%). Підтримала більшість питань, які виносилися на сесії. Ознайомитися можна тут:
Найбільше рішень, традиційно, стосуються земельних питань. У випадках, коли рішення відповідали чинному законодавству, вони отримували підтримку, оскільки йдеться про інтереси та права конкретних жителів громади. Безперечно, голосувала “За” при розгляді питань, які стосувалися підтримки комунальних закладів, зміцнення їх матеріальної бази, придбання техніки та інші
Розв’язання деяких питань дається нелегко. Наприклад,
як правильно вчинити, приймаючи рішення про виділення коштів на той чи інший об’єкт. З одного боку, кожен депутат намагається відстояти інтереси саме свого округу: щось поремонтувати, встановити дитячий майданчик, прокласти пішохідну доріжку і т.д. З іншого боку, є об’єкти у громаді, які потребують значного фінансування, як те ж придбання техніки, підведення мережі водопостачання, співфінансування великих будівництв, які треба завершити. На мою думку, до використання кожної сплаченої платниками податків копійки потрібно ставитися відповідально. Тому підтримувала першочергово фінансування великих об’єктів. Для реалізації маленьких бажань” кожного округу є гарний інструмент “Громадський бюджет”. Принагідно, запрошую жителів громади долучатися до участі в цьому конкурсі. Адже залучення громади – це не лише розвиток ініціативності, але й посилення відповідальності кожного за територію, де ми проживаємо.
 За рік роботи прореагувала на 3 звернення громадян. Одне питання стосувалося конфлікту жителів будинку з підприємцем, після спілкування з яким проблема була усунена. Два інші звернення, пов’язані з роботою т.з. “Інсеко” тримаю на контролі. Сподіваюся, одне з них вдасться розв’язати найближчим часом. Що стосується скарг жителів на викиди лушпиння кукурудзи, тут дещо складніше. Поспілкувалася з керівником підприємства, отримала запевнення, що про цю проблему він повідомить київське керівництво, де зареєстроване підприємство. З цього питання продовжу роботу спільно з міською радою за підтримки жителів округу.
Одним з пріоритетів депутатської діяльності визначила для себе підтримку діяльності волонтерської організації Надія На Дім. У міській раді продовжуватиму лобіювати питання свідомого ставлення до тварин, тому що це не лише питання безпеки людей, добробуту тварин, це й формування свідомості самих жителів громади.
Запрошую до пропозицій, критики, зауважень, спілкування, тому що лише спільними зусиллями можна зробити нашу громаду комфортнішою для життя.
Дякую колегам фракції Європейська Солідарність, колегам-депутатам за конструктивну роботу, платникам податків за можливість реалізовувати певні проєкт, жителям громади за небайдужість, а також тим, хто дочитав.

</div