П’ятниця, 21 Квітня, 2023

МОКРИК Микола Миколайович

Мокрик Микола Миколайович
Мокрик Микола Миколайович

Депутат Здолбунівської міської ради 8-го скликання


Член комісії з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації державної регуляторної політики

КОМІСІЯ


Електронна адреса:
mokryk18@gmail.com

Контактний телефон:
+38 (098) &&&&&&

Місце прийому:
м.Здолбунів, вул.Кн.Ольги, 34

Часи прийому:
13:00-14:00 щопонеділка

КОРОТКІ ДАНІ:

Дата і місце народження: 18 грудня 1993 року, м. Здолбунів Рівненська область;
Громадянство: громадянин України;
Проживання: м.Здолбунів;
Партійність: член Політичної партії «Європейська Солідарність»;
Наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня;
Сімейний стан: неодружений;


ОСВІТА:

  • В 2011 році закінчив Здолбунівську ЗОШ №1;
  • В 2016 році закінчив з відзнакою Рівненський державний гуманітарний університет, факультет математики та інформатики за спеціальністю викладач  математики та інформатики, магістр інформатики;

ТРУДОВА ТА ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: 

  • З 2016 по 2017 року працював у Здолбунівській централізованій системі публічно шкільних бібліотек на посаді головний інженер-програміст;
  • З 2017 працює в Здолбунівській централізованій системі публічно шкільних бібліотек на посаді заступника директора ЦСПШБ по роботі з дітьми та юнацтвом;
  • З 2019 року працює в Будинку культури цементників на посаді організатора культурно-дозвіллєвої діяльності;

НАГОРОДИ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ:

  • Громадський активіст

місто ЗДОЛБУНІВ /вул. Мартинівка, вул. Івасюка, вул. Бориса Тена, вул. Польова,  вул. 8 Березня 15-15а, 17, 19, 21, 23-23а, 25, 27-27а, 40а-46, вул. Тиха , пров. Щепкіна/

КОЗАЧОК Олексій Георгійович

Ось і пройшов рік після виборів, де я мав честь очолити список кандидатів до міської ради від політичної партії Європейська Солідарність. До міської ради ми прийшли в складі шести депутатів та міського голови Владислава Сухляка.
Європейська Солідарність найбільша фракція в міській раді, дякую за велику підтримку кожному виборцю.
  • При виборі депутатських комісій я обрав комісію з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації державної регуляторної політики.
  • З перших днів депутатства, як і до виборів я підтримував відкритість перед виборцями, як апарату міської ради так і депутатів. Тому двома руками підтримав оновлення сайту міської ради та долучився до розробки та його створення. Адже маю відповідну освіту та користувався попереднім сайтом, на якому щось швидко знайти і зрозуміти було важко. Маю надію, що новий сайт повністю задовільняє інформаційні потреби містян. Всі проекти рішень та рішення моментально публікуються, постійно розміщуються майже всі новини міста та події що відбулись, ведуться трансляції не тільки сесій, а і профільних депутатських та конкурсних комісій і інших важливих засідань.
  • Продовжуючи тему відкритості, долучився до впровадження системи електронного поіменного голосування Голос, спільно з працівниками відділу інформаційної політики, технологій та захисту інформації вивчали можливості системи та тестували її. Зараз ця система в рази пришвидшує голосування та дозволяє показати статистику про кожного депутата, як голосував, як відвідував, які правки вносив. Вся інформація формується автоматично і для статистичних звітів не потрібно затрачати час працівників апарату. (Відвідав всі сесії, у 97% питань приймав участь)
Всі дані за посиланням: http://zdgromada.golos.net.ua/
За звітний період мав зустрічі з мешканцями Здолбунівської громади та декілька десятків телефонних консультацій. Основними питаннями з якими звертаються мешканці: невчасне вивезення сміття, його нагромадження та рознесення вітром та собаками, ремонт дитячих і спортивних майданчиків та встановлення нових, паркування автомобілів перекриваючи виїзд із дворів, ремонт дорожнього покриття, відсутність тротуару по вул. 8 Березня, електрофікація нового мікрорайону на межі зі Здовбицею (ділянки виділені для учасників АТО та ООС), засмічення міста так званим «Червоним снігом» – рештки від сушіння зернових двома елеваторами в центрі міста.
Закріплений, як депутат, за мікрорайоном що складається з вул. Мартинівка, вул. Івасюка, вул. Бориса Тена, вул. Польова, вул. 8 Березня 15-15а, 17,19,21,23-23а,25,27-27а,40а-46, вул. Тиха , пров. Щепкіна.
На перших сесіях вдалося зрушити з місця роботи по створенню мережі водопостачання на даному окрузі, було виділено 1 млн грн. Ще в 2018 році був розроблений проєкт, проведено тендер та було укладено договір з підрядною фірмою, але роботи не розпочинались. Цей мільйон у 2021 році було направлено на старт робіт і в цьому ж році освоєно (частина вулиці Щепкіна та майже закінчений провулок Щепкіна). Під час виконання робіт підрядної фірми було виявлено, що попереднє керівництво КП Здолбунівводоканал погодило проект, в якому не передбачена подушка з піску навколо труби та не передбачено відновлення дороги, та тендер виграно і договір підписано. Шукаємо можливість відновити дорожнє покриття, в найближчий час.
Щоб закінчити прокладання мережі потрібно ще 5.7 млн. грн. це на даний момент, якщо не будуть проводитись корегування.
Що дасть можливість приступити до наступного кроку по покращенню благоустрою округу – вкладання довгожданного асфальтного покриття на закріпленому за мною окрузі.
У цьому році на початку літа, щоб хоч трохи покращити стан доріг, було проведено грейдерування усіх вулиць округу, окрім провулку Щепкіна, адже розпочинались роботи по вкладанню мережі водопостачання і було не логічно витрачати кошти на вирівнювання дороги, що через місяць мала перекопуватись.
Довідка: «На даний момент ми орендуємо більшість техніки у приватної компанії “ТзОВ Комунальних підприємств”, доречі де є директором одна з депутаток нашої міської ради. Зі слів директра КП Здолбунівське “..ми залежимо від їхнього графіку, коли вони вирішать, що вільний грейдер тоді і можемо провести роботи. У рік ми орендуємо грейдер приблизно на 800 тис. грн. бюджетних коштів»
Та на останніх зустрічах депутатів активно обговорювалась ідея придбання різної техніки в тому числі грейдера для “КП Здолбунівське”, щоб мати його в будь який час під рукою.
Довідка: З міського бюджету уже придбано новенький автомобіль для Поліцейських офіцерів громади, а другий ми отримали в подарунок, придбано для “КП Здолбунівське” екскаватор.Виділено співфінансування на придбання сміттєвоза та шкільного автобусу.»
І на цьому ми не зупинимося, громада повинна мати власну техніку, і по мінімуму витрачати кошти на оренду в приватних підприємств.
Минулого року Бойкович Тарас Васильович подав на громадський бюджет проєкт «Облаштування майданчика для гри в стрітбол по вулиці Польова в місті Здолбунові», нажаль КП Здолбунівське, як виконавець не встигли вчасно провести тендерні процедури і облаштувати майданчик, поки було літо. На даний момент керівник КП Здолбунівське запевняє, що обладнання закуплено
, але встановлення розпочнуть у 2022 році. Дане питання триматиму на контролі, і майданчик буде облаштовано.
На початку року депутати мали можливість відвідати деякі об’єкти, що належать нашій громаді і одним з об’єктів була насосна станція “КП Здолбунівводоканал”, що перекачує нечистоти. І, як виявилось, там немає доступу до води, мова навіть не про питну, а хоча б технічну, щоб помити руки працівникам, які працюють самі розумієте в яких умовах.
Після декількох зустрічей з директором “КП Здолбунівводоканал”, було вирішено, як виправити цю ситуацію. І ось уже на даний момент на насосній станції є свердловина і довгоочікувана вода.
Також одним з напрямків моєї, як громадської так і політичної діяльності, є робота з молоддю. І багато часу та зусиль було направлено на розробку положення та створення Молодіжної ради при Здолбунівській міській раді. Спільно з представниками ГО ЗЕОН, УМСА та Пласт.
✅Молодіжна рада була створена з представників різних громадських інституцій і різних населених пунктів нашої громади.
👉Депутати не отримують зарплатні, тому моє основне місце роботи Здолбунівська публічна бібліотека, а саме Здолбунівська бібліотека-філія для дітей та юнацтва, де в цьому році вдалось на першому поверсі ✅ замінити старі вікна на нові металопластикові, що допоможе покращити енергозбереження будівлі.
👉 З Олександром Дехтярчуком, депутатом Рівненської обласної ради сприяли поповненню бібліотечних фондів ✅ Здолбунівської бібліотеки-філії для дітей та юнацтва.
✅Завдяки якісній проектній заявці, що підготовила ініціативна група (до якої я входжу) та працівники відділу проєктної діяльності, розвитку та міжнародного співробітництва Здолбунівської міської ради, на базі Здолбунівської бібліотеки для дітей та юнацтва (частина приміщення) буде створено сучасний молодіжний простір. Меморандум підписано, ПКД на фінальній стадії, ремонтні роботи розпочнуться в 2022 році. Загальний бюджет близько 2 млн. грн💰💰, з яких з міського бюджету тільки 15% співфінансування, думаю це єдиний проєкт в громаді, який дозволив залучити такі інвестиції від міжнародних донорів❗.
✅Продовжуючи тему залучень коштів з додаткових джерел, то ще на початку року написав проєкт “Туристичний код громади” на щорічний обласний конкурс
проєктів розвитку територіальних громад і проєкт переміг.
Реалізацією проєкту на даний момент займається керівник Здолбунівського краєзнавчого музею, з його слів, реалізація проєкту активно рухається і планується презентація результатів на кінець грудня.
👉🔝Довідка: Проєкт «Туристичний код громади» є унікальним для Здолбунівської громади, адже передбачає створення туристичних маршрутів, яких раніше у нас не було, різної тривалості за часом та різних за відстанню (один з них охоплюватиме і старостинські округи). Також буде створено першу в нашій громаді квест-кімнату «Втеча з в`язниці», і буде вона розміщена в музеї, в підземеллях, де й насправді була в`язниця.
✅Завдяки проєкту в громаду залучено майже 140 тис.грн з обласного бюджету. Частка співфінансування з бюджету громади – 60 тис. грн.
👉🤝Звичайно жодне рішення не було б прийняте без підтримки та розуміння більшості депутатів депутатського корпусу та міського голови Владислава Сухляка.
Дякую усім платникам податків Здллбунівської громади – ваші кошти ідуть на покращення нашої громади!
Якщо маєте пропозиції, бачите якусь проблему, хочете покращити нашу громаду, пишіть Mokryk18@gmail.com.