П’ятниця, 21 Квітня, 2023

ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ Олександр Іванович

Депутат Здолбунівської міської ради 8-го скликання


Голова комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, транспорту, зв´язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та агропромислового комплексу

КОМІСІЯ


Електронна адреса:
korys.ua@gmail.com

Контактний телефон:
0633764457
– 0987741657

Місце прийому:

Часи прийому:

КОРОТКІ ДАНІ:

Дата і місце народження: 21.09.1993
Громадянство: громадянин України
Проживання: м. Здолбунів
Партійність: безпартійний
Сімейний стан: неодружений


ОСВІТА:

  • вища
    Волинський національний університет імені Лесі Українки, Факультет історії

ТРУДОВА ТА ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: 

  • – ФОП

НАГОРОДИ ТА ДОСЯГНЕННЯ:

Нагороджений медаллями:

  • “Захиснику Маріуполя”
  • “За військову службу Україні”

місто ЗДОЛБУНІВ /Вул. Шкільна  2-28, 29, 30-30А, 31, 33, 33а, 34, 35,36,37, 39, 40, 40а, 40б, 42а ,44/

Рівно рік тому я склав присягу депутата Здолбунівської міської ради. З такої нагоди хотілося б проаналізувати конкретні досягнення і невдачі (яких, до речі, було чимало) у роботі моїй та нашої команди.

Робота в міській раді

За даними сайту Здолбунівської громади та програми “ГОЛОС” , я відвідав 96,85% засідань міської ради. Як голова комісії з питань комунальної власності, провів та відвідав 80% спільних засідань. Окрім того, вхожу та активно відвідував і відвідую декілька постійно діючих комісій та робочих груп, які стосуються діяльності міста та комунальних закладів.

Робота з виборцями

У рамках депутатської роботи провів 2 прийоми та близько 20 зустрічей з мешканцями міста, розглянув понад 25 звернень. Загалом за рік діяльності подав 4 проєкти рішень, понад 20 звернень та запитів.

Тепер конкретика

У перший місяць каденції ми з помічниками подали понад 30 пропозицій до бюджету ТГ. Будівництво пішохідної доріжки від вулиці 2 Лютого до вулиці Паркової. Стан виконання: на сьогодні проєкт готовий, а наступного року розпочнуться роботи. Те ж саме з вулицею Львівська: проєкт готовий та чекає фінансування. Хотів би окремим пунктом виділити ямковий ремонт доріг. Зокрема, ми ініціювали створення робочої групи, яка складається з депутатів міської та районної рад, заступника міського голови, основна мета якої – покращення стану автомобільних доріг ТГ.
Одним з перших передвиборчих завдань було прокладання каналізації на вулиці Полярній. Наразі воно виконане. Питання цього об’єкту піднімалося ще за попередньої каденції, а нині мешканці вулиці мають централізовану систему водовідведення. Питання ж мешканців вулиці Тихої, які ще з 2007 року добиваються проведення каналізації, перенесли на 2022 рік. Важливість цієї вулиці в тому, що там розташована станція екстреної медичної допомоги, тож ми повинні максимально посприяти покращенню умов роботи медиків.

Підтримка комунальних підприємств

Ще під час виборчої кампанії ми активно виступали за модернізацію КП «Здолбунівське», зокрема і купівлю нової техніки. Відповідне звернення ми подали ще в січні, а вже нині автопарк підприємства має 2 додаткові одиниці техніки. Приємно, що у напрямку розвитку цього підприємства міська влада, депутати та керівник КП максимально солідарні. Я ж хочу зазначити, що подальший розвиток підприємства і надалі буде пріоритетом у моїй діяльності.

Освіта

Ми розробили та впровадили програму підтримки «Обдарована молодь», яка має максимально заохочувати дітей та юнаків навчатися, займатися спортом та досягати вершин.
Власне, упродовж цього року я підтримав 1137 рішень, з яких було багато важливих: добудова спорткомплексу (нарешті), на який наша громада виділила 6 млн гривень; земельні ділянки для учасників АТО (дякую побратимам за оборону нашої неньки-України); будівництво пішохідних доріжок по вул. І. Франка і С. Бандери; десятки звернень до керівництва держави.

І на останок трохи про плани на 2022 рік

Підтримка та збільшення кількості техніки у КП «Здолбунівське», адже це підприємство повинно якісно надавати послуги громаді.
Капітальний ремонт перехрестя вул. Гонти та 8 Березня. На жаль, це і невдача цього року. Перехрестя полагодили, але нині його стан просто жахливий. Потрібно розширити перехрестя і повністю замінити покриття.
Нова доріжка по вул. 2 Лютого та Паркова. Гідропарк – це серце нашого міста, тож і дорога до нього має бути безпечна.
Доріжка на вул. Грушевського. Це одна із найнавантаженіших вулиць міста. Окрім цього, від вул. Зеленої до пожежної частини діти щодня йдуть до школи і додому.
Ремонт дороги по вул. Старомильській, яка є основною сполучною артерією з Копитківським старостинським округом.
Варто приділити увагу і навчальним закладам. Оновлення огорожі потребує П’ятигірська ЗОШ І-ІІ ст. І, напевно, про це трохи дивно писати в 21 столітті, але також плануємо покращення вбиралень у навчальних закладах ТГ. А також у планах встановлення додаткових дитячих і спортивних майданчиків на території ТГ.
Ось такий невеликий звіт за рік роботи депутатом.
Нині ж хочу подякувати всім, хто підтримав нашу команду, повірив в нас та наші ідеї. Дякуємо вам!!!
Дякую всім сумлінним платникам податків нашої громади, адже завдяки вам наша громада може розвиватися і ставати кращою.
А також дякую своїм помічникам – моїй надійній опорі і міцному тилу та колегам- депутатам за плідну співпрацю.
Не зупиняємося , працюємо далі!