Відбулось засідання Конкурсного комітету з питань організації та проведення конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Здолбунівська громада» у 2021 році. Комітет підвів підсумки голосування, а саме:
- “Пересувний громадський відкритий простір”, ГО “ЗЕОН” – 1038 балів.
- “Паркова алея “ZимаLіто”, ГО “Жінки в громаді” – 987 балів.
- “Здоров`я дитини-майбутнє країни”, ГО «Особливі дітки Здолбунівщини» – 878 балів.
- “Відкритий простір “Здолбунівська гімназія”, ГО Благодійний фонд ”Наші діти” – 875 бали.
- “Лідер сьогодні – лідер завжди”, ГО “YМCА” – 858 балів
- “Теплі під’їзди у будинку по вул.Лесі Українки м. Здолбунів”, ОСББ “Локомотив 11”- 833 бали.
- “Мовний табір “Казки народів світу”, ГО “Культурно-просвітницький центр ім.Тадеуша Чацкого” – 830 бали.
Переможцями Конкурсу «Здолбунівська громада» у 2021 році визнано:
- ГО “ЗЕОН”, проект “Пересувний громадський відкритий простір” (1038 балів);
- ГО “Жінки в громаді” , проект “Паркова алея “ZимаLіто” ( 987 балів);
- ГО «Особливі дітки Здолбунівщини», проект “Здоров`я дитини-майбутнє країни” (878 балів).
Коротко про проекти-переможці:
ГО “ЗЕОН”, проект “Пересувний громадський відкритий простір”
(1038 балів)
Метою пректу є створення базового пересувного обладнаного відкритого простору з метою проведення вуличних заходів для жителів громади в умовах карантинних обмежень.
Завдання:
- Закупити обладнання для пересувного відкритого простору
- Провести заходи для молоді громади
Загальний бюджет проекту (грн.) | 40200 |
Очікуваний обсяг фінансування проекту (грн.) | 36500 |
ГО “Жінки в громаді”, проект “Паркова алея “ZимаLіто”
( 987 балів)
Метою проєкту «Паркова алея «ZимаLіто» – є створення культурної, естетично привабливої локації у центрі Здолбунівської громади для залучення місцевих жителів, дітей та молоді до створення та організації національних та патріотичних культурно-масових заходів.
Завдання:
- Проведення толоки в міському сквері по вул. Грушевського (це приверне увагу місцевих жителів до потреби реконструкції скверу)
- Придбання та встановлення трьох кованих арок, придбання гірлянд вуличного освітлення, висадження декоративних рослин (тобто, облаштування затишної локації для жителів Здолбунівської громади, де з естетичним комфортом вони б могли проводити свій час, використати алею для проведення майстер-класів, творчих зустрічей, обміну ідеями, організації масових заходів)
- Проведення майстер класів з виготовлення традиційних ялинкових прикрас (заходи з метою сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та молоді)
- Презентація проєкту «Паркова алея «ZимаLіто» та проведення благодійної акції «На гостину до Миколая» (з метою привернення уваги місцевих жителів до нової локації)
Загальний бюджет проекту (грн.) | 57240 |
Очікуваний обсяг фінансування проекту (грн.) | 50 000 |
ГО «Особливі дітки Здолбунівщини», проект “Здоров`я дитини-майбутнє країни”
(878 балів)
Метою проекту є вирішення проблеми якості медичного обслуговування дітей у школі № 5 і досягненню мети буде сприяти виконання завдань:
- Будуть створені сучасні умови для контролю за здоров’ям учнів навчального закладу та надання невідкладної допомоги шляхом облаштування медичного кабінету навчального закладу: кушетка медична, шафа для медикаментів, ростомір, шафа канцелярська, умивальник з укомплектуванням, стіл письмовий, стілець,
- Також до основних завдань підтримувати рівень здоров’я у належному стані. Не допустити виникнення нових захворювань. Проводити профілактику і оздоровлення диспансеризованих дітей, дітей з інвалідністю, відкривши реабілітаційний кабінет. Оздоровлюватись зможуть учні нашої школи, а після завершення карантинних обмежень, ми будемо проводити реабілітацію діток- підопічних наших партнерів ГО “Особливі дітки Здолбунівщини” Тому завдання адміністрації школи дбати про зміцнення здоров’я учнів. Саме тому ми хочемо відкрити реабілітаційний кабінет, оснащений кардіотренажерами.
- Шляхом інформатизації документообігу шкільного медичного кабінету та впровадження сучасного програмного забезпечення, за допомогою якого співробітник медпункту зможе вести статистику диспансеризації школярів, вчителів, паспорти здоров’я учнів і листи обліку проведених щеплень, отримувати доступ до повної історії хвороби дитини, вести повний облік всіх наявних медикаментів, створювати опііпе-звіти керівництву школи та керівництву медичної .установи, якій підпорядковується шкільний медпункт, форму ваги звіти, вести облік відвідування серед дітей і вимагати від них довідки (при відсутності учня більше 3 днів) і вести статистику захворюваності в школі, що дозволить оперативно виявити загрозу і провести запобіжні заходи.
Загальний бюджет проекту (грн.) | 55000 |
Очікуваний обсяг фінансування проекту (грн.) | 50000 |