В рамках молодіжного проекту SkillsUp відбувся півфінал, де команди за кейсом Здолбунівської громади «Молодіжна інфраструктура: як дотримати баланс між бажаним і справжньою потребою» презентували свої напрацьовані рішення для представників журі від громади.
Склад журі від Здолбунівської громади: Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк, радник міського голови Микола Орлов та головний спеціаліст управління з гуманітарних питань Володимир Лавренчук.
На розгляд журі було представлено 4 проекти-рішення від команд зі Львова, Миколаєва, Сум, Одеси. Презентація рішень проводилась окремо по кожному кейсу, це дало можливість особисто познайомитись та поспілкуватися з молоддю, яка вирішувала наш кейс, а також поділитися власними враженнями щодо його реалізації.
Тези учасників:
Скрипець Софія вважає, що «У наш час спорт є не просто бажанням, а справжньою необхідністю. Облаштування мультифункціонального спортивного майданчику буде вирішенням цієї проблеми»
Команда Stek вбачає вирішення ситуації у «Поставити нові тренажери (кардіо і силові) с запасом міцності близько 10 років, враховуючи потреби жителів громади».
Спортакус ZET рекомендує провести аналіз потреб населення у спортивних майданчиках, мапування молодіжної інфраструктури, запропонували широкий спектр критеріїв відбору для об’єктів, а також залучати діджитал-ресурси.
GaZers націлена на «Впровадження майданчиків та заходів для залучення громади до спорту, орієнтуючись на вік, кількість населення та потребу у встановленні майданчиків у кожному населеному пункті».
ОрловМикола: це дуже позитивна практика, коли в громаді сформовано запит на консультацію, коли є партнери які забезпечили майданчик для формування команд учасників, здатних розв’язати кейс із ситуацією і є учасники, які взялися вирішувати саме здолбунівську ситуацію. Це новий досвід для Здолбунівської громади, це експертне консультування із залученням зовнішніх учасників. Для того, щоб це стало можливим треба відзначити хорошу роботу спеціалістів ОМС, які підготували практичний кейс. Тепер щодо чотирьох варіантів презентацій-рішень задачі. Важко коментувати, оскільки просто хочеться сказати дякую людям, які виділили час в своїх графіках для роботи над завданням. Проте як в кожному змаганні є ті, хто вийде у фінал і вже точно можу сказати, що напрацьовані варіанти рішень по молодіжній, спортивній інфраструктурі стануть у нагоді як для міської ради так і для подальшого дослідження потреб інвентаризації та планування молодіжної інфраструктури силами молоді та залучених експертів. Особисто я був вражений професійністю однієї з презентацій і такою кількістю корисностей, які люди з різних куточків країни зібравшись в одну команду фактично подарували здолбунівчанам.
Оцінювати журі рішення команд буде за 5 критеріями: ефективність, реальність, соціально-економічний ефект, зрозумілість та дизайн презентації. Після чого буде обрано 2 команди, які братимуть участь вже у фіналі кейс-чемпіонату.