За закладами загальної середньої освіти Здолбунівської громади закріпили території обслуговування. Таке рішення підтримали члени виконавчого комітету на засіданні 24 березня.
Території за закладами закріплюються для забезпечення права кожної дитини на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до її місця проживання.
Водночас з огляду на необхідність сформувати ефективну мережу закладів загальної середньої освіти з урахуванням вимог законодавства, попередньо визначено, що з 2025 року у м. Здолбунів діятиме два ліцеї – №2 та №6. Відтак через набір у 2025 році більшої кількості 10 класів та потребу забезпечити старшокласникам можливості для навчання цьогоріч у Здолбунівському ліцеї № 2 набору перших класів не передбачено. Відповідно, території, закріплені за ліцеєм №2, розподілено між ліцеями №1 та №6.
Отож, за закладами закріплені такі території:
- Глинський ліцей – села: Глинськ, Загора, Підцурків.
- Здолбунівський ліцей № 1 – вулиці: Василя Жука, Грушевського з провулком, Полярна, Паненська, Коротка, Фабрична, Олекси Стефановича, Залізнична, Бориса Возницького, Львівська, Словацького, Тиха, Григорія Сковороди з провулком, Данила Галицького, Князя Володимира з провулком, Івана Гонти, Марка Безручка з провулком, Віли – 1, 2, 3, 4, Дмитра Яворницького, Гетьмана Богдана Хмельницького ( від вул. Грушевського до вул. Костельна), Костельна, Зелена (від вул. Грушевського до вул. Березнева), Княгині Ольги, Гетьмана Богдана Хмельницького (від вул. Костельна до вул. Гетьмана Івана Мазепи), Ясна, Гетьмана Полуботка, вулиці Гетьмана Івана Мазепи від 1 – 8, Незалежності 1-29 та Княгині Ольги 1- 31 до перехрестя з вул. Гетьмана Богдана Хмельницького.
- Здолбунівський ліцей № 3 – вулиці: Устима Кармелюка, Покровська, Дружби з провулком, Михайла Старицького з провулком, Заводська, Фестивальна, проспект Цементників, Захисників Маріуполя, Соломії Крушельницької, Ярослава Мудрого, Олени Пчілки з провулком, Бориса Магеровського, Олександра Довженка з провулком, Котляревського.
- Здолбунівський ліцей № 4 – вулиці: Зелена (від вул. Березнева до кінця) з провулком, Степана Бандери, Березнева, провулок Шкільний, Шкільна до № 22, Шевченка парна сторона з № 238 до кінця, непарна сторона з № 177 до кінця, Івана Франка, Бориса Грінченка, Уласа Самчука, Миколи Леонтовича, Мартинівка парна сторона, Івана Огієнка з провулком, Ольги Кобилянської, Польова, Михайла Драгоманова, Симона Петлюри, Молодіжна, Івасюка, Бориса Тена, Гетьмана Івана Мазепи від 15 до кінця вулиці, Незалежності від 34 до кінця вулиці, Княгині Ольги від 39 до кінця вулиці.
- Здолбунівський ліцей № 5 – вулиці: Садова, Олега Ольжича, Галини Журби, Павла Чубинського, Коцюбинського, Міцкевича, Івана Гончара з провулком, Церковна з провулком, Старомильська з провулком, Віли-5,6,7,8,9, Шевченка з 1 по 29 непарна сторона, Гранична парна сторона, Володимира Ступака, Нечуя-Левицького, Цегельна, Северина Наливайка з провулком, Гоголя, Базарна, провулок Шевченка, Садки.
- Здолбунівський ліцей № 6 – вулиці: Коперника, Шкільна від № 28 до кінця, Гетьмана Сагайдачного, Ольги Кобилянської, Берегова, Західна, Квітнева, Мілетія Смотрицького, Василя Чорновола, Сонячна, Затишна, Вишнева, Південна, Калинова, Набережна, Калнишевського, Івана Богуна з провулком, Острозької Біблії.
- Здолбунівська початкова школа № 7 – вулиці: Шкільна 23-27, Паркова, Миру, Лесі Українки, Василя Стуса, провулок Парковий, Нова з провулком, Шевченка з № 31 по №175 непарна сторона, з № 2 по № 238 парна сторона.
- Копитківський ліцей – села: Копиткове, Марянівка, Степанівка.
- Новосілківська гімназія – село Новосілки.
- Новомильська гімназія – село Новомильськ.
- П’ятигірська гімназія – села: П’ятигори, Орестів.
- Ільпінська початкова школа – села: Ільпінь, Кошатів, Богдашів.