На засіданні виконавчого комітету Здолбунівської міської ради, що відбулося 24 листопада, члени виконкому розглянули 37 питань порядку денного.
Зокрема:
- Схвалили 26 проєктів місцевих цільових програм на 2024 рік. За умови затвердження програм депутатським корпусом міської ради вони діятимуть у громаді в наступному році.
- Схвалили програму «Поліцейський офіцер громади Здолбунівської ТГ на 2024-2025 роки.
- Збільшили кількість осіб, залучених до суспільно-коричних робіт в умовах воєнного стану. Йдеться про тих, хто працює над виготовленням маскувальних сіток. Ці роботи наразі фінансуються коштом служби зайнятості.
- Схвалили проєкт бюджету громади на 2024 рік. Доходи бюджету визначено у сумі 365 606 148 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 359 869 875 гривень та доходи спеціального фонду – 5 736 273 гривень. Видатки становлять 365 606 148 гривень, зокрема видатки загального фонду – 354 009 875 гривень, видатки спеціального фонду – 11 596 273 гривень. Як зазначила в. о. начальника фінансового управління Здолбунівської міської ради Світлана Прокопчук, бюджет є збалансованим та наближеним до нинішніх реалій. Далі головний фінансовий документ громади розглядатимуть депутати міської ради.
- Затвердили Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення Здолбунівської ТГ з огляду на те, що попередні Правила не відповідали чинному законодавству.
- Погодили проведення робіт з благоустрою жителям громади.
- Затвердили заходи щодо підготовки органів управління та сил цивільного захисту до попередження, ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2023-2024 років. Серед заходів – постійний моніторинг погодних умов і прогнозування можливих надзвичайних ситуацій, міжвідомча взаємодія, забезпечення сталого запасу паливо-мастильних матеріалів та ін.
- Визначилися з низки питань щодо комунального майна.
- Надали матеріальну допомогу жителям громади.
- Визначилися щодо питань, які стосуються прав дітей.






